אודות הדס

קצת הסטוריה מהמקורות

סבי וסבתי יצחק ואסתרינה ז"ל היו אנשי רוח ואמונה, הם נחשבו לרופאים ויועצי הכפר, ביחד טיפלו בכל מבקשי עזרתם, סבתי הייתה מטפלת ורואה במשקעי הקפה, אנשי הכפר הגיעו להיוועץ איתה והיא צפתה את מעמדם, פנימיותם, עברם ועתידם של אנשים ומה עומד מולם, על מרכבות הביאו את החולים ממרחקים כדי לקבל טיפול, לא היו אמצעי תחבורה וסבתי כמו רנטגן ידעה את הבעיה ודרך הטיפול. היא טיפלה באנרגיות גבוהות מאוד.
סבי הכין את התרופות ,היא נהגה להודיע בכפר על בשורות טובות שעתידים להתבשר או מזהירה מפני הבאות, היא מעולם לא נגעה במאגיות, כישופים וכל מה שנוגד את הדת היהודית, היא טיפלה למטרת קדושה בלבד וזו היתה סגולתה!

סבי היה נטורופת – מצמחי מרפא ותבלינים רקח תרופות שריפאו את תושבי המקום החל מתרופות לשיכוך כאבים ועד למלריות ומחלות קשות. גם כשעלו ארצה וטיפל בצאן המשיך לרקוח תרופות שמנים משחות סירופ ומיני ריבות בריאות כתוספי תזונה, בנוסף נהג  סבי להכין מיני סגולות קבלים נגד עין הרע, קמעות חותמות וחומרי טיהור.
סבי וסבתי השלימו זה את זו בדרכם לעזרה רפואה והבאת מזור לנזקק.

בהיותי ילדה הסתקרנתי ונמשכתי לכל הסיפורים שעברו אודות זקני המשפחה, אני הנכדה היחידה מכל הנכדים שהייתה צמודה לסבי לאחר מות אשתו האהובה סבתי אסתרינה -אסתר בישראל, וכך עקבתי למדתי והעתקתי רבות מתורתו ודרכו, ביתו הקט והצנוע הכיל חדר טרקלין ומטבח ובחדרו הייתה מונחת ספה גבוהה לצד שולחן חום עתיק וגדול שרגליו מגולפות, זכוכית עבה מכסה את השולחן  ומתחתיה טבועים תמונות משפחה עתיקות, מזכרות, מכתבים וגזרי כתיבה. על שולחנו היו מונחים ספרי תורה, ברכות, מחברות כתובות בכתב ידו כל תורתו  ובעצם כל סודותיו. ואני הייתי יושבת לצידו מרותקת  ולוגמת  בפה פעור את תורתו וסיפוריו בתמימות וסקרנות עוקבת אחר כתיבתו ומשננת לעצמי בלילות פסוקים מדבריו.

סבי נפטר כאדם בריא ללא שום מחלה וללא שום ניתוח בעברו, נפטר בשיבה טובה ובבריאות תקינה,ועל זה נאמר "אין עוד מלבדו".

לימים כשישבתי עם אחת מבנות המשפחה אצל אימי אשר התגוררה בלוד וזו סיימה ללגום מספל קפה קטן ותמים הושטתי את ידי הפכתי את הספל על פיו ולאחר מספר דקות הרמתי את הספל הבטתי לתוכו ועד היום אינני יודעת איך זרמו המילים מתוכי, באותו ערב הבטחתי לעצמי שזו פעם ראשונה ואחרונה שעושה זאת, גם היא וגם אני הופתענו והוכנו תדהמה לשמע האינפורמציה שנשפכה מפי אודותיה וכללו בתוכם שמות ותאריכים.
בו במקום הבנתי – אני מתקשרת! כן הבנתי זאת – גם סבי וסבתי תקשרו!

ומאז בכל מפגש משפחתי נתבקשתי לקרוא בקפה, בני המשפחה לא הניחו לי.
השמועה פרצה מהר מאוד וכך גם שכנות/חברות צצו והביאו את מכריהן שביקשו את עזרתי ועדיין המומה מהמילים היוצאות מפי  ומגוללות את סיפור הזרה שיושבת מולי כאילו מכירה אותה לפרטים. בהמשך דרכי גיליתי עניין גם בקלפי הטארוט ועדין לא חשבתי לעסוק בתחום הייתי במחוזות שונים ומוסתרים בעולמי  וכל שרציתי היה רק ללמוד וללמוד לבדוק ולחקור, את הנומרולוגיה גם למדתי ואימצתי. השילוב הקדוש הזה עזר לי לפענח יותר ולעמוד על   מידותיו של האדם שמולי, לתת מאה אחוז מענה למצוקותיו ולהבחין מהיכן בא ולאן הוא הולך.

איך זה התחיל בעצם ?

בלילה אחד אימי היקרה ז"ל הופיעה אלי בחלום הרימה את שני ידי פתחה אותם והמסר ממנה היה:

 "בשתי ידיך אלו טפלי בבריות זהו ייעודך וזוהי דרכך"

וכאן זה התחיל ומפה בא השם  "ידי הדס"

ובשני ידי אני מטפלת באנרגיות מאוד גבוהות ומכינה חומרי טיהור מאותם המרכיבים שסבי הכין

ומגישה אותם באהבה רבה לכם.

תודה לכל מי שקרא בסבלנות עד הסוף ותודה על ההתעניינות

אשמח לראותכם בקליניקה שלי.

הדס שחר